Gizlilik Politikası

www.ifilo.com.tr site kullanıcıları ile ilgili olarak elde ettiğimiz bilgilerin gizliliği için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bu bilgilere ancak talep edilen hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli  tarafından ulaşılabilmektedir.Sizin web sitemizi kullanarak elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgiler olup daha kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneririz.   Sistemle ilgili sorunların tanımlanması için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanılmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

 

www.ifilo.com.tr web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında hiçbir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle; herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendiğiniz web sitelerinin gizlilik politikasını değerlendirmenizi öneririz.

 

www.ifilo.com.tr iş bu gizlilik politikası hükümlerinde zaman zaman yapılan değişiklikler, web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik politikası hükümlerinde yapılan değişiklikler web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Primarily our crafting services can be your past report tool not to mention most suitable option for carrying out your personal articles along with other tailor made written documents. Feel some of our long-time practical knowledge paper writer.


Filo yönetim ihtiyaçlarınız için
bugün iletişime geçin

0850 250 00 32
Canlı Destek Alın