Veri Güvenliği

Obtain a strong dissertation from the pro composing assistance to always be safer via not passing the course! Pro experts in addition to lower price ranges doing the job for your personal profit. Get now uk essay writing.

İFİLO'nun barındırma ve teknik altyapısı ile en yüksek seviyede sistem güvenliğini sağlıyoruz.

SSL

ifilo sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek Veri Paylaşımını güvenli şekilde transferini temin ediyor. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır.

Kullanıcı Erişimi

Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş İFİLO personeli destek amacıyla verinize ulaşır.

Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Veri Paylaşımı

Veri Paylaşımı ve Veri gizliliğini  kullanıcı sözleşmemiz  çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımıza, iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Veri Yedeklemesi

Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.

Verileriniz İFİLO'da daha güvende

İFİLO ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda dahi verileriniz tamamen güvende kalır. Verilerinizi şirket içinde ya da dışında herhangi bir kişi ile paylaşmanız gereken durumlarda, e-posta ya da USB ile göndermek yerine, verilerinizi paylaşmak istediğiniz kişileri kullanıcı olarak atayarak verilerinize çok daha güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Filo yönetim ihtiyaçlarınız için
bugün iletişime geçin

0850 250 00 32
Canlı Destek Alın